Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sörélesztő tablettából napi...

Sörélesztő tablettából napi 15 db nem sok?

Figyelt kérdés

a dobozán az van hogy napi 3x5 ,ráadásul nem kis szemek.

Pattanásos bőrre szedném amúgy,nem gombásítja el a szervezetet?


2011. okt. 5. 19:18
 1/5 anonim válasza:

Én is szedem/szedtem, de csak reggel meg este 1-1 szemet. És szüntet is kell egy doboz után tartani.

Én is pattanásos bőrre szedtem, de sok változást őszintén nem tapasztaltam.

Ellenben 2 napja vettem Aknesolt a patikában és már most látszik a hatás.

2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

napi 2 szemtől ne is várjon csodát az első válaszoló. ez olyan, mintha a tanuló 2 mondatra elvárná az ötöst :D

nem hiába kell 15-öt naponta. abban a 15-ben van meg az a B-vitamin mennyiség, amitől tapasztalható a javulás.

régen én is szedtem a napi 15 szemet. úgy nőtt a hajam, mint a gomba.

2011. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szedtem régebben, de csak pár napig, mert fájt tőle a hasam. Pedig én is csak napi 2-t szedtem.
2011. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne szedd azt a SZ@ART! Hallgass rám!, inkább menj el a bőrgyógyászhoz, és kérj Roaccutane kezelést, sokkal jobb, és eredményesebb. Majd ott bővebben tájékoztatnak a előnyökről és a mellékhatásokról, de már azért is megéri, mert ha elkezded a kúrát és szépen végig, mindennap beszeded a gyógyszert, azután már soha az életedben nem lesz aknés a bőröd. :)))


Én 1 hónapja azt szedem, és már nem is vagyok annyira pattanásos mint voltam!


20F



20F

2011. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy én is úgy gondolom hogy nem hiába írják azt a napi 15 szem adagot,Amúgy nagyon sok vizet kell utána inni mert olyan nagy hogy nehéz lenyelni.Mivel 150 db van összesen benne így csak 10 napig fog tartani a kúra.

Igazából nekem a sok antibiotikum kicsit szerintem tönkretette a bélflórámat bár szedtem mindig probiotikumokat de valahogy a bőröm is megváltozott,és ezért javasolta a kozmi a sörélesztőt a B vitamin miatt.

2011. okt. 6. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!