Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tőrt már el akváriumotok? És...

Tőrt már el akváriumotok? És ha igen hogy éresztétek magatokat? Meséljetek mert nekem most tőrt el egy negyven L-es. :/

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 16:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hogy tört el? :S
2011. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Vettem egy újat és eladásra készűlt amikor meg mentem be a fűrdőbe mert ott táróltuk.Akkor meg belefutottam és szétrepedt az egész. :-/
2011. febr. 6. 16:48
 3/21 anonim ***** válasza:
nekem nem, de bátyámnak 2 hete szétrepedt éjjel a 200l-es akváriuma, elengedte a ragasztás. Arra keltek fel, hogy csorog le a víz az emeletről, bele a babakocsiba, minden elázott. Mire észrevették, már alig volt víz az akváriumban. Hát lelki beteg szegénykém, megragasztatja, de el is adja. Azt mondta, soha többet akváriumot! Pedig gyönyörű szép volt hatszögletű, tényleg kár érte:(
2011. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:/ Ettől én is félek. :/ Ez a legrosszab az egész akvarisztikában meg a hal betegségek. :/
2011. febr. 6. 16:52
 5/21 anonim ***** válasza:
illetve 5 szögletű volt bocsánat
2011. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Persze, akvárium is tört már el, meg az is előfordult egyszer, hogy egy 300 lityi körüli beszakította az akril kádat, ráadásul albérletben, az nagyobb szívás volt :)

Az akvárium egyébként könnyen javítható, ha csak egy-egy oldala tört el. Ne bánkódj, megesik az ilyen.

2011. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És mennyi lenne a javítása?csak az egyik kissebb fele repedt be.
2011. febr. 6. 16:56
 8/21 anonim ***** válasza:
bátyámnak 2, vagy 4000-ért ragasztják meg
2011. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy üvegest, mennyiért csinálja meg. Szerintem 1000 forint alatt.
2011. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

16:59:

Annyiért én is megragasztom neked ;)

Egy tégely sziloplaszt 1000 forint alatt van, az elég jónéhány akváriumra. Ezt a kis 40 litereset mégkönnyebb megjavítani, pengével levágod az üveget, megtisztítod, ragasztasz egy vezetőcsíkot (például cellux vagy szig.szalag) Kinyomod a ragasztót, ráteszed az új üveglapot, kinyomod így is, és egy nedves ronggyal simára húzod. Egy napig szárad és kész. Nem kell hozzá semmi spéci cucc.

2011. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!