Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tőrt már el akváriumotok? És...

Tőrt már el akváriumotok? És ha igen hogy éresztétek magatokat? Meséljetek mert nekem most tőrt el egy negyven L-es. :/

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 16:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Murr neked már tőrt el akváriumod?
2011. febr. 6. 17:16
 12/21 gfero ***** válasza:
4000 ezer az érdekes lenne ennyiből veszel egy új 40 literes akváriumot
2011. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 gfero ***** válasza:
de 4000 ezer egy 200 literes akvárium javításáért viszont nem olyan vészes
2011. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
igen közben rájöttem, hogy nem 4000ft, hanem 2000ért ragasztják meg tesóm akváriumát. De én is úgy gondolom, hogy még a 2000 is sok. Mondtam is neki, de azt mondta lesz@rja, csak legyen kész, és hagy adja már el a francba:P
2011. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Velem múlthéten történt pont. Betta szaporításra szántam el magam.Be is volt rendezve szépen mindennel ami fontos.Ide fért csak el a gépes asztalra.Egyszer csak érzem, mi ez a víz???(Ahogy "egereztem" úgy beleért a kezem...)és látom, hogy az aksiból jön.Azzal a lendülettel felálltam, vödör, szívócső, és ki a vizet az aksiból.Azóta is ott van a földön....(Valahogy ketté repedt az alja ...)
2011. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem úgy teljesen még nem tört el. Most az egyiknek kicsit lepattant egy icipici darabka a széléről, de nem ereszt.

Mindez azért, mert nem raktam alá semmit. Csak leraktam az asztalra, és a víztől amiket kilocsolgattam néha felpuposodott az asztalon egy rész, és az közel volt aki aljához, és ott a szélénél megtörte az akit.

2011. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyszer nekikoccantottam a kádnak egy 20 litereset(akkoriban nem volt lehetőségem nagyobbat tartani).Ki is akadtam,mert szépen elrepedt,és azt is ajándékba kaptam egy lánytól,aki megunta a haltartást.Tudtam,hogy ezután egy darabig biztosan nem lesz(arra a kicsire is alig beszéltem rá a szüleimet,mivel már volt egy nagy akváriumunk(csak én szeretem,amikor a saját szobámban is van egy kis természet)de eszembe se jutott lemondani a haltartásról :).Elég sokáig vártam hogy végre legyen ujra akváriumom,most 80 literes van.Ja,igen,a halbetegség és halpusztulás eléggé elcsüggesztő,de hát megesik sajnos.De annyira nem tud elcsüggeszteni,hogy ujra és ujra bele ne vágjak :).
2011. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kommenben írt kérdésedre válaszolva:

Teljesen össze még nem tört, de koccant már le sarka illetve repedt már meg egy-egy oldal. Ez főleg az édesapám által készítettekkel történt 15-20 éve, mikor még kicsi voltam és teknős volt benne, azt pedig gyakran kellett mozgatni. Egy normális méretű akváriumot csak néhány évente kell megmozgatni, ha figyelmes vagy, akkor nem történik ilyen. A kádbeszakítás meg nem én voltam, hanem női unokatesóm, aki egyedül vitt ki egy 300 lityis akváriumot... Nem meglepő, hogy ez történt.

2011. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Énis elrepesztettem már egyet, természetesen az alját sikerült, meg a széle lerepedt az egyik oldalnak.

az alját áttetsző öntapadós fóliával leragasztottuk két oldalról, jelenleg terráriumként üzemel egy csigának.

A teknősnek pedig az első helyen vettünk egy újat ha jól emlékszem 4000-4500ért, 33 literes és azt már óvatosabban takarítom.

2011. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Mondjuk ha halaid voltak/vannak meg rendesen akváriumod más a helyzet.
2011. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!