Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen dísztárgyat lehetne...

Milyen dísztárgyat lehetne rakni 45 literes akiba?

Figyelt kérdés

Nekem most van sok növény, de nem vasfára gondoltam hanem, valami tényleg dísztárgyra. Pl makett boltból egy lovaskocsi. Najó ez lehet hülyeség. De nincs ötletetek? Tegyük fel hogy az akvárium az egy erdő, és kéne bele valami, ami az erdőben van, hogy életűbb legyen a táj.

Nem biztos, csak úgy gondolkoztam rajta :)


2011. febr. 7. 20:03
 1/6 Platypus ***** válasza:
100%
A hétköznapi dísztárgyak nem alkalmasak, nem arra tervezték őket, hogy víz alatt legyenek. Oldódhatnak, korrodálódhatnak, veszélyes anyagok kerülhetnek a vízbe. A halas boltokban árulnak direkt akváriumba való mindenfélét. Volt rá példa, hogy ilyen is mérgezőnek bizonyult, de általában biztonságosak. Szerintem egytől egyig igénytelen, elnagyolt giccsek. Ami még legjobban néz ki, az a görög oszlop meg néhány műkerámia szokott lenni, de szerintem azok sem túl igényesen kidolgozottak. Az üveg dísztárgyak és a legtöbb kerámia biztonságos.
2011. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, de ami a halas boltban van azok olyan rondák, tényleg. Azért gondoltam makettre, de ja, lehet h abból meg oldódik a festék vagy valami :/ Francba :)
2011. febr. 7. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. bazaltkövek, vagy szikla darabok.
2011. febr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két dolgot láttam ami nekem tetszett. Az egyik egy ilyen tenger aljára régen lesüllyedt korsóra emlékeztet, törésekkel kicsit megdőlve. Lehet így nem hangzik jól de kinézetre szép. A másik meg egy régi vitorláshajó maradványaira emlékeztet szintén ilyen elsüllyedt stilusban középen kettétörve bár az lehet, hogy nagy egy 45 literesbe, meg nagyon drága is. Állatkereskedésbe láttam.
2011. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk az állatkereskedésben van egy olyan berendezési tárgy, hogy egy zöld krokodil, ami időnként kinyitja a száját, és jön belőle a buborék!

Fain amúgy, de nekem nem kellene:P

2011. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:))
2011. febr. 7. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!