Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennnyibe kerülne ez?

Mennnyibe kerülne ez?

Figyelt kérdés

Születésnapomra(1hónap múlva lesz)szeretnék egy kissebb akváriumot,de a szüleim nem akarnak rá nagyobb összeget kidobni mert szerintük a hallal semmit se lehet csinálni...szóval én magam szeretném megvenni(szülinapomra pénzt is szoktam kapni,meg majd spórolok :))Egy akvárium 20-30L-es kb mennyibe kerül?Nem sima üveg akváriumra hanem arra aminek teteje is van müanyagból arra gondoltam.Tudom az drágább,de remélem nem annyira,mert üveget nem nagyon szeretnék.

Mennyibe kerül hozzá egy szűrő?

Guppikat szeretnék bele,és ugytudom hogy 3guppitól kell hozzá szűrő(régebben voltak guppijaim).(nem tartanék ekkora akváriumba sok guppit)

Meg kavicsot+hátteret szeretnék bele,de a háttér nem fontos...

Összesen mennyi lenne?

Meg még azon is gondolkoztam hörcsögöt veszek(volt dzsungáriai,de kiszökött a terráriumból és a mcskám megette :'( )ahoz találtam a fressnapf-ban egy ketrecet,de az is úgy 3000Ft körül van.Szerintetek melyiket vagyem inkább?(nem biztos hogy ezek közül választok,mert lehet nem állatot veszek)


2011. febr. 8. 20:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm is 20L-esbe tart 3halat,bár az nem normális sztem.És itt a neten is olvastam hogy valaki 21L tart 1-2 halat.nem za a bajom hogy dárga,mert van egy macskám és egy nyulam és azoknak is kell kaja,fekhely stb..A nyulamnak normál nyúlketrece van.És mint irtam hörcsögöm is volt,amúgy meg ismerem mivel jár,mennyibe kerül mert ugye nekem is volt és vannak állataim.
2011. febr. 9. 18:45
 12/12 anonim ***** válasza:
Vegyél tengeri malacot. 10 ezerből kész is vagy 1 havi kajával együtt.
2011. febr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!