Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi mehet hozzájuk ugye?

Guppi mehet hozzájuk ugye?

Figyelt kérdés

Mollyk, xiphok, Plattik, hím Betta, és algázók mellé tehetek Guppikat? 125L

És ez az arány jó lenne? 1 pasi, és 4 csaj


2011. febr. 10. 21:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

akkor okés:)

igen, van benne elég növény, épp ma hoztam bele újakat. Már teljes az összkép. A jávai mohától különösen oda vagyok, gyönyörűen mutat az akváriumban.

Össze szedem a gondolataimat... 3 molly, 3-4platti, 5xipho, a Betta és a "házvezető nők" :D melléjük jönnének a Guppik

2011. febr. 10. 21:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én így azt mondom, nyugodtan. Viszont ahogy már említették, a szaporulattal lehet probléma.
2011. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

ha lennének kicsik, akkor külön venném őket. Mikre van szükségük a kicsiknek?

Mekkora akváriumra, és milyen berendezésre? Gondolok itt aljzatra, és növényre

2011. febr. 10. 21:42
 14/19 anonim ***** válasza:
20 literes akvárium.Szivacsszűrővel, fűtéssel. Semmi különösebb extra nem kell...
2011. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy 30 literesben szivacsszűrővel, kisebb fűtővel és némi jávai mohával már szépen nevelhetőek. Más nem kell. De a társasban is szépen megmaradnak, ha van búvóhely.
2011. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

oh, hát akkor semmi gond. Jöhetnek a porontyok:)

Szülőszobám már van:D

2011. febr. 10. 21:45
 17/19 anonim ***** válasza:
nem akarom elvenni a kedvedet de szerintem ez nagyon sók lesz néz utána a xiphok meg a mollyk tartási igényeinek 150liter alatt nem is lehetne őket tartani.max 3 fajtából kellene tartani +a harcsák
2011. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

Azért a diszhal.info sem szentírás, ezeknek az elevenszülőknek rengeteg változatuk ismert. Xiphoból a vad változat van fenn az említett oldalon, 100 liter felett már nyugodtan tartható. A mollyból pedig az alap black molly látható, csak a vízminőségre való érzékenység miatt ajánlják nagy helyre, 125 liter ennyinek már tökéletes. Az igaz, hogy általában 3 fajt illik együtt tartani, de ezek az elevenszülők nagyon közel állnak egymáshoz igényeikben, békések, társasak, semmi baj nincs velük.

2011. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

én is úgy tudom, hogy a 120l már oké nekik.

Amúgy Mollyból 3 dalmatám van

2011. febr. 11. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!