Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS! A buborékoltató nem...

SOS! A buborékoltató nem fújja a levegőt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy légpumpát. Esetleg a levegőztető cső van eltömődve.Vizsgáld meg alaposan.
2011. febr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 gfero ***** válasza:
szereld szét és mosd ki biztos el van tömődve valami
2011. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fújjál bele a legegőztetős csövébe, hogy kiduguljon.
2011. febr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy itt légpumpáról van szó. Azt hittem a szűrő nem fújja. Ez egyébként úgy működik, hogy egy mágneses tag egy gumit "üt" és így keletkezik a bubi.Lehet, hogy a mágneses tag ment szét, de az is meglehet, hogy a gumis rész lyukas.
2011. febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Belefújást próbáltuk.

Szétszedtük, kimostuk újra, beraktuk, ment, megigazítottuk, nem ment. Megint kiszedtük, most megint megy valamennyire, de nem annyira fújja, mint szokott.

Ha leáll, akkor mennyi időm lenne újat szerezni? 56 literes akvárium, meddig bírnák a halaim?

2011. febr. 12. 14:58
 6/13 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen halakról van szó?
2011. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ja, mondjuk nem mindegy milyen hal és hány darab. Ha túl van zsúfolva, akkor megdöglenek levegő nélkül, de akkor látod is, hogy valami nem stimmel náluk, mert felmennek a víz tetejére pipázni, vagy nagyon gyorsan erőlködve mozgatják a kis kopoltyújukat.
2011. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha csak kevés hal, az nem szívja el gyorsan az oxigént.
2011. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Platypus ***** válasza:
Állítsd a szűrőt úgy, hogy mozgassa a felszínt, és az kiváltja a levegőztetést, ha nincs túl sok halad. Próbáld meg a felszínhez közelebb rakni a szűrőt, ez is segíthet.
2011. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a baj nemrég,én ugy hoztam helyre,hogy oda,ahova a gumicső csatlakozik a szűrőhöz,belenyultam fogpiszkálóval,és abból a pici részből egy csomó piszok jött ki.Eltömődött,de rendesen.. :p
2011. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!