Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ugye hogyha a levegőből...

Ugye hogyha a levegőből veszik a halak a levegőt akko nem kell nekik bugyborékosztató?

Figyelt kérdés
asszem guppik, de a tököm sem tudja, nem értek hozzája
2011. ápr. 15. 17:55
1 2 3
 1/23 gfero ***** válasza:
100%
a labirint kopoltyús halak veszik a víz felszínéről a levegőt de a guppi nem az .levegőztető nem kell de szűrő ami mozgatja a víz felszínét az minden akváriumba kell
2011. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A halak nem a levegőből kapják az oxigént,hanem a vízben oldott kell nekik.Különben elefántnak,vagy kutyának hívnák és nem halnak.Ha a guppik a víz tetején levegőznek,akkor oxigénhiáyn miatt fuldoklanak.

Egy vízkeringető elég nekik.

2011. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Frontosa ***** válasza:
Ha a ,,bugyborékosztató" alatt szűrőt értessz, akkor DE, kell!
2011. ápr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

A halak nem a levegőből kapják az oxigént

Ez többnyire igaz, de vannak halak, amelyek nem csak a vízből, hanem a levegőből is fel tudják venni az oxigént.

Tegnap ment a NatGeo-n egy dokumentumfilm az aligátorhal-ról.

2011. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

asszem guppik, de a tököm sem tudja, nem értek hozzája--

----Írja ezt a nagyon érdeklődő kérdezőnk.

Ugye az asszem guppik,az nem aligátorhal??????

2011. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

A bugyborékosztató alatt azt a izét értettem ami ott brümmög meg így jön ki belőle a levegő

szűrőm az nincs mert nem tudtam felrakni az akvárium falára, meg nem is igazán fért el meg nem nézett kli jól. nem ilettbele. A boltos fiú azt mondta nem lesz baj, megvannak nélküle úgyhogy nem is fogok. csak azt nem értem, hogy ezzel is pénzt tudnának keresni hogy minden hülyeséget eladnak, nem?

2011. ápr. 15. 19:05
 7/23 gfero ***** válasza:
100%
én csak annyit mondok hogy a boltos meg te se vagy épelméjű
2011. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
a boltos az lehet, de én miért?
2011. ápr. 15. 19:21
 9/23 gfero ***** válasza:
azért mert felteszel egy kérdést elmagyarázzuk hogy szűrő nélkül nem lehet akváriumot fenntartani te meg jössz olyan hülyeséggel hogy neked nem tetszik meg úgysem fogsz használni pedig rá fogsz jönni magadtól hogy anélkül nem lehet csak az a baj hogy a halak kárára.meg miért kérdezel valamit ha nem érdekel a válasz?
2011. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"a boltos az lehet, de én miért?"


Mert elhiszed amit mond.

2011. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!