Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy zebradánió halnak mit...

Egy zebradánió halnak mit lehet adni tápon kívül hogy erősítsem az imunrenszerét? Nem vitaminokra hanem olyanra gondolok ami egy háztartáson belül előfordulhat pl. répa. Nyugi tápot állandóan kapnak.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 17:10
 1/3 gfero ***** válasza:
nem kel neki semmi csak egy jó minőségű táp tetra,sera,jbl meg fagyasztott eledel
2011. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Még legalább 9 zebradániót. Ha nincsenek elegen, akkor állandóan stresszelnek, ami gyengíti az immunrendszerüket. Használ még a rendszeres fagyaszott és élő kaja, utóbbiból artemiát érdemes keltetni, mert az fertőzésbiztos, haltápból meg csak a minőségit szabad adni.
2011. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer agyon stresszeltem egy zebradnániót, mert beraktam egy 20 centis sügér mellé kajának, de a sügér nem ette meg, csak úgy ott volt mellette pár hónapig. A kis dánió viszont nem igazán félhetett, mert ott úszkált mindig felül. Talán az volt a szerencséje, hogy sok volt a növény, és a nagy sügi nem látta, vagy nem tudom. Aztán a sügeret eladtam, de a zebra még utána is megmaradt. Aztán pár hónap mulva őt is eladtam, mert akkor minden halat eladtam. Az zebra az egy túlélő hal volt.
2011. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!