Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz, hogy a gömbhal egész...

Igaz, hogy a gömbhal egész életében csak 3-4-szer tud felfújódni, utána kidurran?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem durran ki... de nem bírja a szíve és a szervezete, ha többször fújódna fel, mint amennyire képes, meghal.
2011. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

> ha többször fújódna fel, mint amennyire képes


Ez mit jelent konkrétan? Mennyire képes?

2011. febr. 21. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ez hülyeség. Régen tartottam gömbhalat, hát konkrétan volt amikor evett, egy picit felfújta magát, mert ott sündörgött mellette a másik hal, és ő nem akart adni a kajájából. Ha mérges felfújódik, de nem nagyon, nem annyira, hogy kidurranjon. Legalábbis nálam nem durrant ki :)
2011. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyat meséltek, hogy ha ilyesztgeted, akkor felfújja magát, hát én próbáltam, de arra nem csinált semmit sem. Ahhoz biztos nagyon meg kellett volna ilyeszteni. Inkább azt tudom elképzelni, hogy ha sokat ilyesztgetik, szírohamban hal meg a nagy stressztől, vagy nem tudom.
2011. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!