Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vákumcsomagolásos dormeo...

Vákumcsomagolásos dormeo matracnak (140x200) mennyi idő kell teljesen felfújodni?

Figyelt kérdés
15kor tettük le az ágyra, hány órátvárjunk míg kemény lesz? comfortot vettünk, tehát keménynek kell lennie végeredményben. valahol 12 és 24 órát mondanak. valójában mennyit kell várni? addig alszunk a földön, ha kell.
2011. máj. 22. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem aludjatok ma a földön, az a tuti, a holnapi estét meg már töltsétek benne, akkor már biztos jó lesz, így nem hibázhattok nagyot.

Üdv

2011. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi kivártuk a 24 órát, de nekünk rá is volt írva.
2011. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen matracom van. Én kivártam a 24 órát.


(Ha kipróbáltátok meséld el milyen rajta az alvás és mennyi idő múlva sikerült kifeküdni.

Nekem három hónap után puha lett a közepe, most lefelé szakad a derekam. Megbántam, hogy ilyen matracot vettem.

Ezért vagyok kíváncsi más véleményére is.)

2011. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!