Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kibirják?

Szerintetek kibirják?

Figyelt kérdés
6 napot kibírnak étel nélkül a halaim?Vannak kis halak is!
2011. febr. 21. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj akkor ki. Egyébként vannak bölcsőszájú halak, akik vannak, hogy 1 hónapig sem esznek, hogy felneveljék a kicsiket.
2011. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom,de őszintén ne is nagyon kísérletezz ezzel!!Ha üdülni mész vagy csak kikapcsolódni és nincs kire bízni az etetést,hát akkor nagyon sokat adj nekik vagy én nem tudom! X) ...amúgy hová mész hogy nem adsz 6 napig nekik enni?...
2011. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem megyek sehová csak darakor van az aksimbaaan. :((((
2011. febr. 21. 17:33
 4/11 Bányai Károly ***** válasza:
Az enyémek kibírtak 10 napot is. Ha jól tápláltak voltak eddig, akkor nem lesz baj, nagyon sokat kibírnak. a kicsikkel neccesebb, attól függ, mennyire kicsik. De ha figyeled őket koplalás közben, látni fogod ha gáz van, és adhatsz nekik egy kicsit.
2011. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy halnak semmi baja nem lesz 6 nap koplalástól, 2 hetet is elvannak vígan, nem véletlenül tilos az etetés kezelés alatt. A kicsiknek sem.
2011. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gfero ***** válasza:
40%
a nagyok elvannak de a kis ivadékok biztos hogy nem
2011. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az ivadékokat nemhiába kel naponta többször etetni és ezáltal nem hiszem hogy kibírnak több napos koplalást.a nagyok azért simán
2011. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kicsiket rakd külön,de nekik is a megszokottnál kevesebbet adj enni.A nagyoknak semmi bajuk nem lehet.(a kicsiknek alapba naponta többször kell edni adni hogy szépen fejlődjenek,tehát a hat nap valószínű hogy sok lenne nekik,de viszont a kezelés nekik is elengedhetetlen.)
2011. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz, kisguppikról van szó, azok meg csipegetnek algát. Nálam a társasban is simán felnőttek, pedig csak ritkán ért el hozzájuk kaja.
2011. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, jobban belegondoltam murrnak lenet hogy mégis igaza van,mivel ha társasba vannak már nem lehetnek olyan picik,(bár nem tudom milyen halak és nem utolsó sorban a nagyok milyenek),de ha többféle hal van,valószínű hogy nem ivadékok. 18/56 voltam.
2011. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!