Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van két zebradánióm, szeretnék...

Van két zebradánióm, szeretnék melléjük 2 neonhalat az jó párosítás?

Figyelt kérdés
Bántják egymást?Mennyibe kerül kb egy neonhal?Tápot eszik neonhal?Előre is köszönöm.
2011. febr. 21. 20:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Pff ez igen! 2 liter? Az gömbakvárium, ugye? Vagy milyen az én még sosem láttam ilyet!

Én is az ecetes uborkát javasolnám, de azt is csak szigorúan rajban!

Ne szórakozzunk már!

2011. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
5-tel szorozd meg a halak számát, és tedd őket egy 100 literesbe, akkor ok
2011. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Menj a főoldalra,ott találsz egy olyan kategóriát hogy szórakozás.Na,ott ki tudsz bontakozni.De ha tévedek és komoly a kérdésed,az még elszomorítóbb.Persze valahol el kell kezdeni,de nem így!!Először is nézz utána hogy mi is az akvarisztika.Ha normális kérdéseid vannak,itt nagyon sokan kézségesen válaszolnak.Először kérdezz utána cselekedj.De két liter!!! Esköszöm,kivetetem két bordám,és le..opom magam.
2011. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyébként 3 literes és ajándékba kaptam és tényleg "kezdő" vagyok,azt se tudom mi az az akvarisztika.Csak az nem tetszik hogy így beszólnak a kezdőknek,mert ha finoman megjegyzik hogy így nem jó én változtatok de anélkül honnan tudnám ha nem szól senki?
2011. febr. 22. 17:25
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Például ha panellakás 7. emeletén laksz, akkor nem veszel a kisszobába 3 lovat.

Azért, mert tudod, hogy nem oda illenek. Ha venni akarsz egy kutyát, végiggondolod, mire van szükséged.

Házőrzésre, ölebnek, stb.

Aztán átgondolod, hogy jó ötlet e pl. egy garzon lakást komondorral védeni. Nyilván nem, hiszen híresen kinti kutya.


A halakról, amiket vásároltál/kaptál miket tudtál, mikor megkaptad? Semmit. Azóta utánnajártál? Nem. MIÉRT???


Ne bukj ki azon, hogy valaki beszól, meg lehülyéz, tényleg vérlázító. Ez gyakorlatilag bűncselekmény, szóval örülj, hogy beszólogatással megúszod. Ahogy láttad, többen el sem hittük a kérdés valódiságát. (én még most is gyanakszom)


Szóval az a nagy helyzet, hogy fogalmam sincs, miért van az emberek kollektív tudatában, hogy a díszhalak akárhogy tarthatóak, semelyiknek nincs semmilyen igénye.


Itt a válasz az eredeti kérdésedre:

[link]


[link]


Itt a válasz, hogy miért szólnak be:

[link]


Kb. 8 ponton szegted meg. Érdekesség képpen, 50.000 Ft pénzbüntetéstől 2 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2011. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Mégegyszer,először kérdezz utána cselekedj.Hidd el sokan fognak segíteni.De ha tudsz logikusan gondolkodni,neked is gyanús lehetett volna az "akváriumod"mérete.Három literbe sem tudsz halat tartani.Olvass vissza a kérdésekbe,sok okos dologról fogsz tudomást szerezni.Másrészről senki nem hülyézett le (szó szerint)de ha egy kicsit a dolgok után nézel,meg fogsz érteni mindenkit.És mégegyszer,ha valamit nem tudsz,KÉRDEZZ.Ha ezek után is akarsz bele még halat,tényleg kivetetem két bordám.Jó böngészést.
2011. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki komolyan venné az állatvédelmi törvényt, akkor nem szállítanának halat a boltokba, mert ott is a fele medöglik. Aztán nem ajánlanának a halas boltokban 10 literbe 2db aranyhalat oxigéncseppekkel. De ennél sokkal durvább dolgokat is csinálnak az emberek, és nem csak tudatlanságból.
2011. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2011. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kössz.Ezek már értelmes válaszok voltak.
2011. febr. 25. 17:20
 20/22 anonim válasza:
nem jó, kifejezetten rossz, me a neonhal csapatokban él! min 4-5 kell belőle!
2011. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!