Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet, hogy bajt csináltam?

Lehet, hogy bajt csináltam?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy 3törpe tarisznyarákom közül az egyik 2,5 napja kint ült a növény tetején, nem mozdult. Kivettem őt, kézbe vettem, továbbra sem mozdult, úgy gondoltam elpusztult. Így mit tudtam volna tenni, késő este volt, könnyes szemmel lehúztam a wc-n. Utána néztem a neten, hogy mégis mit rontottam el, mert volt nekik mindenük, ami kell.


Rátaláltam egy fórumra, ahol írta valaki, hogy 2 napja nem mozdul a rákja, többek között azt a választ is kapta, hogy lehet, hogy csak vedlik.


Segítsetek, mert, ha önhibámból megöltem őt, akkor megyek utána a lefolyóba, mert szégyenemben lehúzom magam a wc-n:( szegénykém, lehet, hogy megöltem???


2011. febr. 24. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szegényke! :(
2011. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy megölted! :( Bár én nem vagyok nagy rák szakértő, de azt tudom, hogy vedlés előtt letargiába esnek, és egyes egyedek napokig nem mozdulnak. Legközelebb, ha állatot tartasz, nézz utána az igényeiknek alaposan, mert neked lehet még rákod, de annak a ráknak, amit lehúztál a WC-n már nincs több élete. :(
2011. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

jézusom:(:(:( szidhattok nyugodtan, mert megérdemlem:(

de hát, mikor kézbe vettem őt, akkor sem volt semmi reakció, én azt gondoltam...:S:S

Még egy ilyen buta, hülye ember nincs a világon, mint én:'(

az eladóra direkt rákérdeztem, azt mondta rövid leforgású a vedlésük.

2011. febr. 24. 19:09
 4/14 anonim ***** válasza:
2011. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

igen:(

bár teknőseim is vannak, akváriumom is, kutyám, macskám. de azt hiszem nem érdemlem meg őket:(

2011. febr. 24. 19:11
 6/14 anonim válasza:
szerintem ezen ne rágódj, és hacsak a ,,rövid leforgású vedlés" nem két napot jelent, akkor nem ölted meg!
2011. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

bátyámnak is van, mikor megvette a rákot, másnap levedlett.

Reggel el ment dolgozni, este meg lestek, hogy véletlen 2 rákot hoztak el, vagy mi van? De csak a páncélja volt.

Fujj, de utálom magam...

2011. febr. 24. 19:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Szegény. Sztem, ne legyél mérges magadra. Megtörtént. Kész. Az élet megy tovább. De sztem senkinek nem kell pálcát törnie a fejed felett. Mindenki követ el hibát. Sajnos.
2011. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi kedves vagy! Igen megtörtént, már nem lehet mit tenni az igaz. De, hogy erre nincs mentség az is biztos...

Nem értem, hogyan követhettem el ekkora hibát.

2011. febr. 24. 19:34
 10/14 A kérdező kommentje:
aki ért hozzá leírná nekem, hogy mennyi idő leforgása alatt vedlenek le? Mert azóta sem találtam még semmit róla, de még keresgélek
2011. febr. 24. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!