Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Több féle corydoras-t tehetek...

Több féle corydoras-t tehetek egy akváriumba?

Figyelt kérdés
Helyigényüket tekintve választottam ki ezt a 3 fajtát: a panda corit, cor. aeneust és a c. paleatust. Lehetne-e ezeket mind egy akvárimba tenni? 4-et gondoltam mindegyik fajtából. Vagy ha nem lehet mindhárom fajtát, akkor legalább kettőt ősszerakhatok? Nem fogják "utálni" egymást?
2011. febr. 26. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Nálam 220 literben vannak pandák, kékpajzsosok és albínók. Nem bántják egymást. Néha még együtt túrnak élelem után kutatva :)

2011. febr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia...igen persze lehet csak milyen halak vannak még a medencédbe ,mert lehet csipkedik egymást (tehát attól függ)
2011. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak tervezem teljesen átrendezni az akváriumomat,azért kérdezem. Lassan összeválogatom,mi lesz benne. Amit még tervezek beletenni az egy galaxi razbóra csapat(10-12 db), azokhoz pedig a már meglévő plattyaimat, xifoimat, néhány guppyt is megtartok meg egy pár algaevőt. Köszi a válaszokat!
2011. febr. 26. 17:09
 4/8 kzs ***** válasza:

Valóban igaz, össze lehet tenni őket, de legjobban mégis a fajtársaikkal érzik jól magukat.

Ezért fajonként nemcsak 4-et, hanem többet kéne. A hazájukban óriási tömegben találhatóak.

2011. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfero ***** válasza:
inkább legyen két féléből min 6-6 darab
2011. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg ugy lesz,hogy 2x6, valahogy én is sokalltam a három fajtát (mert 3x6 darabhoz már kicsi lenne a hely). Bár tetszenek mind,nem tudok dönteni :)
2011. febr. 26. 17:46
 7/8 gfero ***** válasza:
a pandát mindenféleképp beletenném
2011. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem panda és aeneus lesz végül :)
2011. febr. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!