Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 12 litres akváriumom,...

Van egy 12 litres akváriumom, abban felnevelhetek egy bébi fátyolfarkút?

Figyelt kérdés

természetesen szűrővel, veszek hozzá vlmi hideg vizi növényt is

van kerti tavunk, mikor felcseperedik, oda kerül a többi közé. Ott van elég aranyhal, csak én is szeretnék nevelni egyet. jó ötlet?

ill. mennyire tud az immunrendszere felerősödni a tóhoz? (mert ott nem tudok vigyázni rá, vagy gyógyítani, ha beteg lesz)


2011. febr. 27. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó terv , de csak egy ideig tarsd a 12 literesbe az aranyhalnak nagyon nagy hely kell a növekedésre szerintem csak 4-5 centis méretéig tarsd ott vagy még addig se
2011. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne próbálkozz vele, nem érdemes, nagyon kicsi ez a hely. Természetesen nem vagyok elvakult, egy bébi aranyhalnak nem kell 100 literes akvárium, de ennél azért nagyobb kell. Könnyen elpusztulhat benne, és hátrányban is lesz a többiekhez képest.
2011. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Elvileg működhet, amíg a hal 2-3 centi alatt van, addig nem kell neki nagyobb úszótér. De egy ekkora akváriumban nem tud kialakulni a stabil baktériumflóra, minden baj lesz a vízminőséggel egy ennyire falánk hal mellett. Ez nem tesz jót az immunrendszerének sem. A helyedben inkább szereznék használtan egy 50 literest, abban már működni fog a dolog.
2011. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, mint az elöttem levők. Vegyél nagyobb akváriumot, majd meglátod , abban jobban érzi majd magát.
2011. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!