Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Velük bővíthetem az állományt?

Velük bővíthetem az állományt?

Figyelt kérdés
105 literes akváriumom van,benne 9 neon, 6 dánio,3 betta(1 hím, 2 nőstény), 3 foltos páncélos, 1 anci. A terv: még 9 neon 1 törpegurámi pár, 2 anci, 3 foltos és 6 sterbai páncélos, 2 dánió. Mit mondtok?
2011. márc. 1. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább növényeket rakj bele, túl sok hal felborítja a biológiai egyensúlyt, nagyon le lesz terhelve a víz.

Anciból bőven elég egy pár és gurámit nem jó bettával tartani. Szerintem kevesebb hallal és sok növénnyel szebb egy akvárium. Esetleg kisebb rajhalakkal lehet bővíteni, de csak mértékkel.

2011. márc. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gfero ***** válasza:
100%
az már nagyon sók lenne esetleg a törpegurámi párt meg az ancihoz még egy társat
2011. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok növényem van, nagyon szeretem őket. A kérdésem az volna, hogy a páncélosok azért mehetnek e? A "B" tervem szerint: még + 3neon, 8fekete fantom és a harcsák
2011. márc. 1. 12:55
 4/5 Platypus ***** válasza:
Dánióból kéne több, esetleg még neonból és páncélosból, nem új fajokat hozni.
2011. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban, nem szabad új fajban gondolkozni. Én a helyedben vennék még 5 neon, 5 dániót és 5 páncélost. De ez tényleg a maximum, semmi többet. Anciból bőven elég egy.
2011. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!