Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudom, mi lehet a halak baja?

Nem tudom, mi lehet a halak baja?

Figyelt kérdés
Volt egy nagy páncélosharcsám, aminek egyik nap még semmi baja sem volt,másnapra telis-telelett véraláfutásokkal, harmadnapra pedig elpusztult. Pár napra rá egy guppyval hasonlóan jártam. Ma egy silver mollym pusztult el, ugy nézett ki, mint akit minden ereje elhagyott, és ment amerre az sodrás vitte.. Nem tudom,mi lehet a baj. A víz egy részét pár napja cseréltem, 24 fok és szűrés is van.
2011. márc. 8. 17:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bizony, szűrőt nem kapcsolunk ki.

Nálam is a hálóban van az aki, semmi hangja. A szűrő nem porlaszt levegőt, csak fodrozza a felszínt. A külsőnek egyáltalán nincs hangja. Az áramlatot pedig jól kell beállítani, irányítsd a hosszabik oldal felé, hogy megtörjön az útja.

2011. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha a szűrőből kihúzod a tetejénél levő levegőztető csövet, és a vízszint magasságába teszed a szűrő fújókáját, akkor csak keveri a vízfelszínt, nem fújja külön a levegőt, és így nem kell hogy hangja legyen.


Ha így is hangos, pl zúg akkor az egy kínai xar, akkor vegyél helyette egy másik szűrőt.

2011. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Küszi az ötleteket, sikerült egy szobában aludnom a szűrővel :). Meg beállítottam ugy,hogy ne legyen erős a sodrás. Remélem most már rendben lesznek a halak.
2011. márc. 9. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!