Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A békalencsét megeszik a mollyk?

A békalencsét megeszik a mollyk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Eléggé kemény levele van, de a mollyk amúgy sem nagy salátaevők.
2011. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A főt borsóért pedig veszekednek.Nincs még az akváriumban,mert egy 5l-es -ben van.Van ertelme a nagy aksiba tenni?Azért van kis aksiban mer vettem pár szál tündérhinárt,és nem akartam ugy járni mint a szomszédom,aki szintén vett,ugyanott,és csigapetéket kapott vele.Úgy látszik én békalencsét.
2011. márc. 13. 08:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél +jövevényeket, áztasd valamilyen vegyszeres löttybe, (jobb kereskedésekben lehet ilyeneket kapni) vagy pár percig forróvízbe rakod. De a karantén mindenképp jó ötlet.

A békalencsét nyugodtan rakhatod be, azt halottam, hogy azt még az aranyhalak sem eszik meg.

2011. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 gfero ***** válasza:
neomagnolos vízbe szokták áztatni 1 napig és akkor biztos hogy nem cipelsz be semmit a növénnyel
2011. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én csak metilénkéket tettem bele már 3.napja,és este vettem észre a békalencsét.A CSIGA peték mennyi időre kelnek ki?
2011. márc. 13. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mért fél mindenki annyira a csigáktól. Ha sok a csigád és veszel 1db csigaevő csigát nem fognak tovább szaporodni, akkor csak kevés lesz, de azok olyan aranyosak, nekem tetszenek.
2011. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlen a cigákto félek,csak sajnálnám a nővényeimet.
2011. márc. 13. 10:59
 8/8 Platypus ***** válasza:
Növényes akváriumom van, és egy jó adag csigám, egyáltalán nem bántják a növényeket. A halkajára és a zöldségre viszont rájárnak. Nem kell a kis csigáktól félni. Egy almacsiga már képes felfalni a növényeket, de a kicsik nem bántják az egészséges növényt.
2011. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!