Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudok valamit csinálni vele?

Tudok valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés
A szűrőm az akvárium alján van és nem úgy működik mint ahogy kéne, ha reggel bekapcsolom nem akarja a levegőt nyomni, de ha feljebb húzom tökéletesem működik csak akkor túl nagy a sodrás.(18 literes akvárium,a szűrő atman at-f 300)
2011. márc. 14. 16:28
 1/4 Platypus ***** válasza:
Először is a szűrőt nem szabad éjszakára kikapcsolni. Az, hogy lentebb nem fújja a levegőt, az teljesen normális, így működik a fizikai jelenség. A vízáramlás szívja be a levegőt, minél lejjebb van, annál nehezebben. A sodrás fent is ugyanakkora, mint lent, csak amikor nem látod a buborékot, nem annyira feltűnő. Hagyd a felső részen a szűrőt, és véletlenül se kapcsold ki éjszakára.
2011. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszi. amúgy lent egy kis kagylóval álltam el a sodrást, de most fölraktam és elfújta a növényt:) azután keresztbe raktam és így tökéletes csak fönt kicsit nagyobb a sodrás
2011. márc. 14. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

A szűrőt TILOS kikapcsolni!

Ahogy Platypus mondta, hagyd felül, a kiömlést pedig vezesd neki az egyik falnak, hogy ne keringesse annyira a vizet.

2011. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm és ezentúl nem fogom kikapcsolni.
2011. márc. 14. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!