Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja? ! El fog...

Mi lehet a baja? ! El fog pusztulni?

Figyelt kérdés

Kb 8 cm-es kék antennás algaevö harcsánknál ma vettük észre,hogy különös,szabálytalan,fehér foltok jelentek meg rajta.Eddig nagyon jól érezte magát,most mi baja lehet?!

Hozzá kell tennem,hogy már egy pár halat elveszítettünk..A vizet cseréljük gyakran,de a karbonszilárdság kicsi.-bocsi,nem nagyon értek hozzá.


2009. febr. 21. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Sajna én a halakoz nem értek, de vidd el állatoroshoz, ő biztos tudni fogja mi a teendő!
2009. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem meg ne vidd el.Ha a fehérfoltok picik és oylan a hal mintha mondjuk liszttel szorták volna be akkor darakóros.Megoldás:ha tudod tedd külön akváriumba, melegitsd fel a vizét 28 fokosra és vegyél neki állatkereskedésben Parakill turbo-t.
2009. febr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Háát..köszönöm szépen a válaszokat!!

:( Sajnos már késö.Pedig csak tegnap vettük észre,nem tudom,hogy jöhetett ki ez ilyen gyorsan.ès hogy pusztulhatott el ilyen gyorsan... :(

Igen,lisztszerüek voltak a kis foltok. :(

Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2009. febr. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!