Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A vízi növénynek feltétlenül...

A vízi növénynek feltétlenül kell világítás? :SS

Figyelt kérdés

szeretnék egy növényt az akváriumba. de az akvárium az ablak közelébe lenne. és a keret max most 5 ezer ft. a növény nem lehet túl drága, a táp se és a CO2 mennyi kb?

azért szeretnék növényt mert így az akvárium természetesebb lesz. de ha nem létfontosságú akk írjátok meg. :DD

persze szűrő és melegítő lesz. de a növény segít magát az akváriumot is tisztítani, oxigént ad és a mérgező anyagokat is felszívja.

köszi a segítséget előre is. (:

bunkó válaszokat ne, mert kezdő vagyok:D


2011. márc. 16. 17:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vegyél egy 6500 K-s 20 Wattos kompakt izzót, ez kb 1700 Ft, aztán menj el kirándulni egy tóhoz.


Én lopkodtam tóbol növényeket, az is jó csak jól le kell mosni csap alatt, hogy tiszta legyen, mer amit én hoztam az nagyon algás volt. A tóban is voltak halak, szóval nem gáz és legalább ingyen van :)

2011. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

de bolond vagy. (:

(jó értelemben. :D)

nem is adtál rossz ötletet. [:

2011. márc. 17. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!