Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literes akváriumban 1 hím...

54 literes akváriumban 1 hím betta meglenne vörös neonokkal vagy más csapathalakkal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:35
 1/8 gfero ***** válasza:
40%
a vörösneonal elvan tegyél bele 8 db-ot me tegyél 2-3 nőstény bettat is ha van sók növény meg búvóhely.
2011. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még nincs meg semmi, csak tervezgetek. :) De persze lenne sok növény meg van itthon egy mangrove gyökér is, az is belekerülne. Először 150 literest akartam, de lehet, hogy csak kisebb lesz egyelőre. Majd kiderül. :)
2011. márc. 17. 19:55
 3/8 gfero ***** válasza:
ha még nincs meg próbálj egy min 80 literest venni ebbe már több fajta hal jól érezné magát amit egy 50 literesbe nem lehet tartani.
2011. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, tisztában vagyok vele, van már egy 300 literes :) csak nem tudom, hogy a szobámban lévő íróasztalom mennyi súlyt bír el, és mivel nem tudok betenni állványos akváriumot mert nincs már hely (meg emeletre nem is tennék, mert fent még nincs kész a fürdő, macerás lenne felhordani a vizet :D) ezért még ki kell találnom...de a cél a 150 lityós lenne :)
2011. márc. 17. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kicsit erősítsd meg az íróasztalt, merevítsd ki néhány bútorlappal és mehet rá a 150-es:) Az 50 literessel meglepően sok bajod lesz a 300-ashoz viszonyítva.

Viszont ha marad az, akkor én a hím betta mellé nőstényeket nem javaslok, csak a feszültséget keltenék, elűzné őket a hím, meg is tépné, ha nem készek a párzásra. 50 liter meg nem túl nagy hely a menekülsére.

2011. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi neked is Murr! Holnap lefényképezem és belinkelem a képet. Két bútorlapból van, vagyis 2 van egymás tetején, összesen szerintem van 8-10 centi vastag. Jó nagy íróasztal, legalább 150x90 centis, de majd lemérem. :) De hát ugye középen nincs merevítés, mert ott van az ember lába...és emiatt nem tudom, hogy középen mennyire bírná a terhelést. :(
2011. márc. 17. 21:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok, 150 tuti nincs, most ahogy nézem a 120 hosszú 300 literest. Akkora körül van a hosszúsága. De holnap tudok pontosabb adatokat mondani. :)
2011. márc. 17. 21:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Én az akvárium asztalt a 90 literesnek úgy csináltam meg, hogy az asztallap középre beraktam egy lapot függőlegesen. Most egy elég hülye képet találtam:

[link]


Ugyanígy, csak a függőleges lap az asztal alatt az olyan magas mint az asztal. Hogy egészen az aljától a tetejéig ér, telibe.

Az úgy nagyon jól meg merevíti az egész asztalt hogy az nem tud oldalra sem kidőlni, és az asztallap se tud behajlani.


Ez csak annyiból rossz, hogy a lábadat nem tudod utána alátenni olyan jól :)

2011. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!