Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Na most mi lesz az akváriumommal?

Na most mi lesz az akváriumommal?

Figyelt kérdés

vagy egy 115l-es akváriumom, be van rendezve minden.

Viszont a tetőben csak egy cső van, 10, vagy 18wattos.

Elhívtuk az asztalos, hogy csináljon rá tetőt. Mondtuk, hogy olyan szempontból nem fontos, hogy nem holnapra kell, de azért nem szeretnénk rá hónapokat várni!

Eltelt egy hónap, felhívtuk.... hát ő igazából még hozzá sem fogott. Hogy r..jál meg mondom, lehet, hogy nem akkora pénz neki, mit egy szobabútor, de ha elvállalta csinálja is meg nem??? Azóta már 1,5 hónapnál tartunk.


A növényeim meg pusztulnak. Biztos, hogy a világítás miatt, pedig direkt nem túl igényeseket vettem, hogy bírják addig. Alig van már benne növény, egyedül 3 csomó pázsitos nyílfű, és egy Cryptocoryne parva maradt meg ők szépek nagyon. De venni sem merek újakat, ameddig nincs kész a tető, azok is elpusztulnak:(


Lesz vagy lehet valami baja a kis életközösségemnek a növények hiányossága miatt?


2011. márc. 18. 12:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

biztos "nem méltó" hozzá egy akváriumtető....

de mondhatta volna, hogy nem szívesen bajlódik ilyenekkel, nem haragudtam volna meg. Ez a helyzet sokkal idegölőbb, mintha megmondja, hogy rohadtul nem szeretne egy akváriumtetővel foglalkozni

2011. márc. 18. 16:49
 12/12 anonim ***** válasza:
Sztem linkeld be neki ezt kérdést, röhög egyet s megcsinálja =))
2011. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!