Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi okozhatja, hogy az egyik...

Mi okozhatja, hogy az egyik guppim úgy úszik, mint egy csikóhal, szinte függőlegesen, napok óta. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszmoritani de valüszinűleg meg fog halni,lehet hogy ídős már vagy vmi farok úszó betegsége van?nem rohad a farka vagy nincsnek rajta pöttyök?
2009. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez van egy neonnal, de ő megferdült és középtájtól lefele görbül, életerős, mivel már egy éve megvan(a történet azzal kezdődött, hogy beszívta a szűrő...), tehát szerintem a te guppidnak is ez lehet a baja, hogy az úszóhólyagja sérült egy esetleges erősebb külső behatástól
2009. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a hozzászólásaitokat, az első guppim elpusztult, a többi vidáman él, 45 fokos szögben úszva.

Arra gondoltam, hogy a szűrő által okozott erős áramlat okozott bajt nekik,végülis a szifók, a zebrahalak vidáman élnek halhoz illő pózban, vízszintesen úszva. Végülis nem bánom, akármilyen pózt vesznek fel, csak éljenek !....

2009. máj. 5. 14:57
 4/4 anonim válasza:
Szia! Ezt a dolgot sokminden befolyásolhatja. Vagy megsérült vagy a fénnyel van a baj. A guppinak napi 10-11 óra fény kell. Viszont ha nem csak az akvárium felett világít mellette a fény, akkor képes befolyásolni a hal úszási írányát. Ha aoldalról fényt kap képes akár oldalra dőlve úszni. Én is ezért helyeztem át az akváriumot és azóta nincs baj vele! Remélem segíthettem!
2009. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!