Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi szükséges az ideális...

Mi szükséges az ideális harcsa tenyésztéshez?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagy gazdaságot kiépíteni, csak egy nagyobb kerti tavat, amiből tudok eladni tenyésztet halat.
2011. márc. 25. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, először tudnod kellene, hogy milyen harcsát szeretnél tenyészteni. Illetve, hogy milyen mennyiségben és hogy kinek adod el. Ha semmilyen tapasztalatod nincs a témában, szerintem felesleges belekezdeni. Akváriumban tenyésztetted legalább őket?
2011. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mivel az európai harcsa túl nagyra nőne, ezért csak törpeharcsára számíthatok.
2011. márc. 26. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, tehát nem akváriumi halra. Ebben itt szerintem kevesen tudnak segíteni, hiszen ez már nem hobbi.

Minden esetre a törpeharcsának finom a húsa, viszont nagyra kell nőnie, hogy értékelhető legyen.

A szaporítással és a neveléssel biztosan nem lesz baj, hiszen mohók, nagy tűrőképességűek, szaporák.

Viszont érdemlges segítséget nem tudok adni, tehát nem tudom, hogy mekkora tóban, mekkora mennyiségben tarthatóak.

2011. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezekért a tulajdonságaiért választottam, nem nagy ezért több fér kisebb helyre, szívós, szapora és finom. De persze csak 5m2, és 1m mély tóra gondoltam. Pár km-re van tőlünk egy folyó, gondoltam onnan hordom a békát, meg az apró halat amivel etethetem.
2011. márc. 27. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!