Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baj a paradicsomhalammal?

Mi a baj a paradicsomhalammal?

Figyelt kérdés

sziasztok!

A történet a következő:van két paradicsomhalam,egy coridorasom egy 54l-es akvában.több volt,de a paradicsomhalaknak nem tetszett!egy párnak vettem őket,de ahogy nőttek két hím lett a végeredmény.le is harcolták a területért a dolgokat,de észrevettem,hogy az egyik a coridoras körül úszkál állandóan,ami 2cmkb.nem bántja hanem figyeli és hozzádörgölőzik néha,és együtt esznek az aljzatról. és a másik halat is elzavarja a harcsa közeléből.nem láttam még ilyet!mi lehet ez?!


2011. márc. 27. 11:55
 1/4 gfero ***** válasza:
az a baj hogy 2 db hímet 50 literben nem lehet tartani de még egyet se 1 párnak kell 80-100 liter másképp agresszívek lesznek és ez egy területfoglaló hal biztos kinyírják egymást.
2011. márc. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom,de még kicsit sajna így kell legyenek.nem tudtam sokáig a nemüket sem.egy darabig elvoltak,ugy csináltak mint ívás közben,csak nem stimmelt valami.
2011. márc. 27. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
de aranyoos. összebarátkozott a corydorassal :) tegyél 1 választófalat a 2 hím közé, s akkor nem lesz gond.
2011. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két hímet ne tarts együtt! Hasonló az elv a bettáknál is! Harcolni fognak...! Ha meg akarod tartani mindkettőt, válaszd el őket egy üveglappal, de szerinte az egyik hímet ezen esetben add le, és vegyél mellé egy nőstényt! A nagyobb akváriumot én is javaslom! üdv.
2011. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!