Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van mellettünk egy bányató,...

Van mellettünk egy bányató, onnan szerezhetek papucsállatkát?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy állóvizekben lehet találni, ez végülis állóvíz, de vannak benne halak békák stb. És még az érdekelne, hogy ha be akarok indítani egy tenyészetet a sok helyen leírt banánhéjas megoldással, honnan fogom tudni hogy működik, mivel nem látom őket, mikroszkópom meg nincs ügye?
2011. márc. 29. 13:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát már ikráztatásnál vettem nekik fix1-et, de nem eszik, aztán próbáltam tojássárgáját (vízben szétnyomtam, csepegtettem nekik) az se kellet, van itthon sórákom, de azt olvastam első kajának az túl nagy nekik, azért kéne a papucsállatka mert mindenhol azt olvastam, hogy indítóeleségnek mindenképp jó.
2011. márc. 29. 14:29
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Aha. Próbálgasd akkor a tojást meg a fixet. Ha nagyon éhesek lesznek, megeszik.
2011. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
ezen behalok :D A lepkéknek van 8 db neuronja, a papucsállatkáknak nem hogy agyuk, hanem még 1 szál neuronjuk sincs!(igaz, akkor már nem 1sejtűek, hanem 2 sejtűek lennének) de milyen szépen bevédte őket az első válaszoló :D amúgy mellesleg nekem is a kedvenc állataim :`)
2011. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha vennél élő vizibolhát abból a kisebbeket nem tudnák megenni?
2011. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit még erőltetem a tojást meg fixet, csak lesz annyi eszük hogy megkóstolják mielőtt éhen halnának. Tenyésztésről annyit, hogy én is azt akarom, ahogy a Murr féle link is írta, csak kell hozzá egy indító adag papucs, és akkor pár nap múlva már lehetne "szüretelni".
2011. márc. 29. 18:56
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem kell szerezned a papucsállatka megtalálható a legtöbb vízbe :). Én pl szénsavmentes ásványvízbe raktam egy kis káposzát meg babot és amikor elkezd bomlani tömegesen jelennek meg a kis papucsok :) szeretik a meleget és a fényt :D Amugy az ásványvízbe elvileg nincsen semmi baktérium se 1 sejtű... de megcsinálhatod sima csapvízböl is
2011. máj. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!