Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a probléma? Pedig...

Mi lehet a probléma? Pedig mindent jól csinálok!

Figyelt kérdés

Házi készítésű világítást szeretnék csinálni, a kiseb akváriumon lévő mintájára csináltam ,csak nagyobba , mindet jól össze raktam , de amikor bekapcsolom, akkor villog , miért?

Mivel lehet a gond? A gyújtó patron jó, a fénycső jó, a foglalatok vadi ujjak, a vezetékek is jók.

Akkor lehet hogy az előtéttel van a baj? De szerintem ha avval lenne, akkor nem is villogna.


2011. ápr. 2. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem az akvarisztikához kapcsolódik szerintem. Én úgy gondolom, hogy akinek van akváriuma még nem feltétlen villanyszerelő :)
2011. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a fénycsöved használt, esetleg a gyújtó patront cseréld ki vagy nem jól kötötted be valamelyik vezetéket...én is házilag készítettem egyszer...de nekem is villogott, átnézettem egy villanyszerelő haverommal, és volt mit javítani rajta! Nézesd át inkább te is valakivel aki ért hozzá..
2011. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

12:57es.

Rengeteg akvarista barkácsol otthon ezek a fogalmak ismertek, és beletartoznak az akvarisztikába.

2011. ápr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!