Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz az amit hallottam díszáll...

Igaz az amit hallottam díszállat kereskedésben, hogy jót tesz ha trópusi halak vizébe is rakok sót? Ha igaz irjátok már meg mi az ajánlott adag nem szeretném ha a halaknak vagy növényzetnek valami károsodása lenne!

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Tengeri halnak kell só - folyóban vagy tóban élőnek TILOS!

A halak bőre nem vízálló, és hamar vége lesz, ha nem annyi a só, amennyi kell.

Ezt pontosan kérdezd meg, ne csak így találomra.

Persze csak akkor, ha még szükséged van a halaidra.

2009. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a so jo amelyik nem jodos! En is szoktam tenni,minden 10 liter viz utan egy kaves kanallal.Ez azert jo,hogy megelozzuk a bakteriumos betegsegeket.
2009. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ezen már nem tudok eligazodni van aki azt mondja ,irja kell sót tenni mert jótékony hatása van van aki azt vallja tilos nem szabad csak tengeri akváriumba .Most akkor mi az igazság?
2009. febr. 27. 23:26
 4/6 anonim ***** válasza:
En mar nagyon reg tartok halakat,mar 10 evvel ezelott elkezdtem veluk foglalkozni,sokat erdeklodtem olvastam a halakrol,szakembereket kerdeztem es ok is ajanlottak a sot. Csak vigyazz ne konyhasot hasznalj! hanem amelyikbe nincs jod.
2009. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is megerősítelek abban h egy kis jódmentes só nem árt a halaidnak(mondjuk vízcserénél 1 kávéskanálnyi,de nem muszáj minden vízcserénél) főleg h darakór megelőzésére is jó.
2009. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.Megkérdeztem azt a kereskedőt, akitől a halaimat veszem, és ő is azt mondta, hogy 10 literhez 1 kávéskanálnyi sót lehet rakni.Persze ez nem muszáj, de a növényeknek is jót tesz, és a baktériumok megelőzését is szolgálja.

Üdv

2009. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!