Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a páncélos harcsáimma...

Mi lehet a páncélos harcsáimmal? Már a második tűnik el nyomtalanul reggelre. A kereskedésben azt mondták nem eszik meg egymást a halak, amiket tartok.

Figyelt kérdés
Van két vitorlás halam, három neon halam, két szifóm, két blackmollym, két gömbmollym,két üveg lazacom, két albínó páncélos harcsám, és egy kék csíkos páncélos harcsám.És van még 4 kicsi csiga az akváriumban.Ezek közül megehette valamelyik őket?
2009. dec. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elpusztul a hal,akkor az összes megcsipkedi a hulláját,ugyhogy nyomtalanul eltüntethetik...Én nem tudom hogyx csinálják,de nekem nyom nélkül eltünt egy vörösneonom,de gyanakszok hogy a garnélám a tettes,mert nemrég láttam hogy a beteg halra,vagy legyengültre rávetette magát,letépte az úszóit és megölte...Szoval,az egészségessel nincs baja,de kikapja a beteget a sorbol...De a szálkákat is eltüntetik...Szoval lehet hogy betegség...De lehet hogy besodródtak olyan helyre a tetemek amit nem látsz.De volt hogy vettem 2 üveggarnélám,mindkettő nyomtalanul eltünt,és gondoltam a nagy halak megették,erre negyed vagy fél éáv mulva előkerült az egyik...
2009. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak úgy, megtámadták volna őket.Nem lehet, hogy elbújtak valahová, mert még félénkek.Azt sem hiszem, hogy egyszerre döglött meg mind a kettő, elég strapabíró halacskák ezek.Szerintem elő fognak jönni.Nézd meg egy zseblámpa fényénél,este,villanyoltás után az akváriumot,vagy hajnalban.
2009. dec. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy öngyilkos csíkos páncélos harcsám.Ami sekeresen elásta magát a sóderben sajna negy szemű sóder volt és be tudott valahogy szorulni alá hála neki most megbetegedtek a halaim mert ő a vízfenéken akart elrohadni biztonságban de egyébként szerintem nem tudja elásni magát nekem csak a nagyszemű sóder miatt tudott bemászni de már lecseréltem aprószeműre.
2009. dec. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyagszeműre is nyomathattál volna apró szeműt és akkor kitölti a réseket:)
2009. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!