Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tegyek plusz aljzatot...

Hogyan tegyek plusz aljzatot egy beállt halakkal teli és garnélás akváriumomba?

Figyelt kérdés
Eddig kvarchomok volt, de szeretném ha ezúttal is ez lenne alul. Erre menne rá a bazalt zúzalék. Hogy oldjam meg, hogy semminek ne legyen baja?
2011. ápr. 5. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
óvatosan szórd le az aljzatra, vegyél egy steril szitát ereszd le és öntsd ki. vagy vedd ki a kis lakókat, bár én nem reszkíroznám meg.
2011. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kivenni nem szeretném, mert meg sem lehet a pici endlereket fogni :) De szerintem is az óvatos beszórás lesz :)
2011. ápr. 5. 21:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, először is szerintem nem passzol össze a kettő. Túl eltérő a színük és a méretük, ráadásul úgyis összekeverednek porszívózáskor. De te tudod.


Ha óvatosan, marokkal szórod be a bazaltot, akkor mindenki megúszhatja, én is csináltam már ilyet. Ha viszont nagyon átrendezed, érdemes kivenni őket addig. Ha sok a garnéla, az istennek sem mennek arrébb, mindig útban vannak, de ha óvatos vagy, nem lesz bajuk.


Még arra figyelj, hogy a markodból, ahogy vízbe ér, ki fog folyni a bazalt, valami edénykével egyszerűbb.

2011. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az úgy nem lenne jó, hogy egy leszívó csőbe tölcsérrel rakom bele? Úgy nincs olyan nagy "lendület" és nem keletkezik kráter.
2011. ápr. 5. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
De, jó ötlet. Csak eldugulhat :/
2011. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!