Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Eleg a 24 ora szerintetek?

Eleg a 24 ora szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy 100 litres akvariumot kimerevitettem egy nagy uveglappal(a kozepen) mennyi ido mulva tehetek bele vizet??

A ragaszton azt irja hogy 24 ora ,az eleg??


2011. ápr. 10. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég, de én mindenesetre 2 napot hagynék rá, csak mert nagyon paranoiás vagyok :)
2011. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 gfero ***** válasza:
hát nem árt inkább 2 napot várni biztonság kedvéért.
2011. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Elég a 24, nem viccből írják rá.

Nekem üvegből készült külső szűrőm van, valami pillanatragasztóval volt a kifolyása ragasztva és elengedte. Működés közben ragasztottam meg szilóval, és szigszalaggal megerősítettem, másnap már normálisan működött, víz alatt is megszáradt, a halakat sem mérgezte. Jó anyag ez.

2011. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gfero ***** válasza:
ebbe lehet hogy igazad van de MURR.te tényleg elhiszel mindent ami egy termékre van ráírva?
2011. ápr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 gfero ***** válasza:
ezt csak azért írom mert vettem olyan akrilt ami falra való 12 órás teljes száradási idővel és még 2 nap múlva se volt megszáradva.
2011. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is tetem Sziloplasztot a kádhoz és 2 nap múlva letöröltem mert nem akart kötni pedig kifejezetten kádhoz való volt.
2011. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Az építőipari termékek, mint például ez a ragasztó magas fokú minőségbiztosítási rendszeren megy keresztül, ráadásul a KERMI is vizsgálja. Amit ráírnak, az teljesen objektív, tesztekkel igazolt, megmért tulajdonság. Sokkal találkoztam már, sokat vizsgáltam, nem tapasztaltam nagy eltéréseket a leírt adatokhoz képest. Persze, a száradás függ a környezeti tényezőktől is, de ez is le van írva.

És persze, nem hiszek el mindent, ami egy termékre van írva, csak azt, amiben van tapasztalatom, amit ismerek.

2011. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Na de a kérdező mivel ragasztotta?

Az FBS az megszárad 12 óra alatt is.

Az egyéb szilókat nem ismerem.

2011. ápr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Silicone glass BISON ezt irja rajta (24 ora amig megkot)

De csak erosito van raragasztva nem az egesz akvarium!!!

2011. ápr. 10. 20:46
 10/13 Salx Narval ***** válasza:
Elég ez az idő, viszont az is igaz, hogy a középső merevítés a legnagyobb terhelésnek kitett része az akváriumnak.Ha nincs rendesen megtisztítva az üveg, ill kicsi a ragasztott felület, könnyen baj lehet belőle, ráadásul nem azonnal szokott elengedni, hanem esetleg hónapok múlva.Én középre dupla üveget teszek és átfedéssel ragasztom, valamint a szélekhez is teszek egy-egy merevítőt, szintén két üveglapból.Ha félig felengeded vízzel az akváriumot, akkor már kissé kidomborodik az üveg, ilyen állapotban érdemes felragasztani a merevítőket, ezzel felére csökkented a ragasztóra nehezedő terhelést.
2011. ápr. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!