Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen eleséget ajánlotok...

Milyen eleséget ajánlotok Amano garnéláknak?

Figyelt kérdés
Szeretnék belőlük egy párt tartani, de nem tudom mit adjak majd nekik enni. Segítenétek?
2011. ápr. 16. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem tartottam amanót, de a

"Schrims natural" nevű rákkaja az kb minden garnélának bejön, mindegyik ráugrik, szerintem annak is tetszene.

2011. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gfero ***** válasza:
100%
forrázott zöldségeket, spirulina tablettát, haltápokat.
2011. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2011. ápr. 16. 19:13
 4/9 Platypus ***** válasza:
Igazából bármit megeszik. Képes felúszni a felszínre és lekapni a lemezest. Nem is kell nagyon etetni, megtalálja magának a halak mellett a betevőt. Ha nagyon szeretnéd, akkor bármilyen süllyedős haltáppal etetheted. A garnélatápok annyiban jobbak, hogy azok sokáig nem kezdenek bomlani a vízben.
2011. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl a konzerv kukoricát is szeretik a törpegarnélák, lehet hogy az amanó is, ki kell próbálni :)
2011. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben akkor próbálkozok :)
2011. ápr. 16. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, nálam ők a főnökök mikor evésről van szó. Amikor a fenéklakó halakat etetem (vagy csak szeretném őket eteni), akkor amint szagot fogtak rohannak, és elcsórják a kaját :DD. Ez amolyan direkt fenéklakó halaknak gyártott kaja, szóval az amanok nálam ezt is előszeretettel fogyasztják,ill elcsórják. Meg megeszik a lemezeset is, meg van speciális saját kajájuk is. Már kb 2 évesek, szóval sztem elégedettek. Szegény ancistrusaim meg coryaim biztos utálják őket :). De végül azért csak jut mindenkinek.
2011. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:DD
2011. ápr. 17. 13:34
 9/9 A kérdező kommentje:
megérkeztek az új lakók, nagyon aranyosak :D
2011. ápr. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!