Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Háttér akváriumra? (hogy is...

Háttér akváriumra? (hogy is van? )

Figyelt kérdés

Nos, nagyon bugyután hangzik, de kíváncsi voltam rá mindig is. Az akváriumi hátteret (poszter) ugye az akvárium külső oldalára teszik? Mivel ragasztjál és és mennyi a métere?

Nagyon megtetszett és feldobná az aksimat, csak több dolgot szeretnék megtudni. Az aksiban jelenleg vannak lakók. (guppik)


30les már többször is kérdeztem itt, de a poszterről még nem volt szó. (:


2011. ápr. 17. 11:05
 1/7 gfero ***** válasza:
kivülről celuxal ráragasztod.nekem az egyszínű fotó papírok tetszenek fekete vagy kék kb.2-300 ft vagy a kőmintás.
2011. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

oké köszönöm. (:

nah majd holnap megyek és veszek is valamilyet. :DD

2011. ápr. 17. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Be kell vizezni a felületét, és úgy odatapasztani. Ha a z üveg, és a fólia között levegő van, az úgy nem jó, mert nem látszik rendesen a háttér.

A víz meg nem párolog el, mert a fólia vízálló. (vagyis lassan párolog)

2011. ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doruss ***** válasza:

Az akvarisztikai boltokban általában tekercsekben vannak a különböző mintájúak, akkorát adnak, amekkorát kérsz. Azt úgy kell, ahogy a második írta.

Nekem egyébként úgy van megoldva, hogy egy sima fekete karton, cellux-szal odaragasztva a széleinél.

2011. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:
100%
igen a fóliást bevizezed és úgy rakod fel de a fotópapírt nehogy bevizezd ezt akármelyik papiros boltban lehet venni kb.65x50es egy lap
2011. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nyomtattam itthol, és celuxxal felragasztottam.
2011. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos infót. (:
2011. ápr. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!