Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit szerettek a halaitokban?

Mit szerettek a halaitokban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom... Olyan megnyugtató dolog az akvárium, jó nézni a halakat, ahogy úszkálnak. :D :)
2011. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Az omega 3 zsírsavakat.



bocs. :)

2011. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Maga az akvarisztika az, ami engem évek óta érdekelt, imádok könyveket olvasni róla, meg minden infót, mert mindig lehet mit tanulni és érdekes. :)

Az akvárium maga meg 1xűen gyönyörű és nyugtató látvány, a növényekkel, a halakkal, a víz alatti világ egy darabja. :) A halakat szintén ezért szeretem, mert szépek, érdekesek, jó figyelni egyéni szokásaikat, meg ugyanúgy a szívemhez nőnek, mint bármelyik állat. :)

2011. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a halakat azért szeretem, mert annyira másak, mint mi, vagy mint minden szárazföldi lény. Vízben élnek, ez egyértelmű, de ha jobban belegondolsz, tök érdekes. Ahogyan közlekednek, ahogyan élnek, teljesen más.

Az akvarisztikában pedig a szépséget szeretem. Azt, ahogyan berendezel egy akváriumot, izgalommal pakolászod a jókora szőlőtőkét és már látod magad előtt, hogy hogy fognak alatta bújkálni a halak, hogy fognak rajta élni a garnélák.

Én leginkább ezt szeretem, meg persze a nyugalmat, amit sugároz.

2011. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon nagyon nagyon szeretem a halaimat. Olyan kicsi békések, aranyosak, nem félnek tőlem, ha beteszem a kezemet a vízbe és mindig odajönnek hozzám kiváncsiskodni :] ha az akvárium elé ülök, akkor is. Tudják mikor kapnak enni..és csodálatosak! Az aksi sem egy ronda látvány, az biztos. egyszer mikor kameráztam őket, odajöttek megnézni a mobilom XD
2011. ápr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, de mindig van néhány kedvenc halcicababám.
2011. ápr. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Doruss ***** válasza:
Jó érzés egy hosszú nap után leülni az akvárium elé, nézni, ahogy a halak békésen, vidáman úszkálnak... teljesen lerelaxál. És nekem mindig a szívemhez nőnek a halaim. Sokszor még el is nevezem őket, úgy kötődöm hozzájuk :)
2011. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!