Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Linkelnél képet az akváriumodról?

Linkelnél képet az akváriumodról?

Figyelt kérdés
:)
2011. ápr. 17. 19:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Áh, ez a vödör nem 20 literes, hanem 30 lehet inkább, vagy 40 nem tudom :) Kétszer akkora, mint egy normál vödör.
2011. ápr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Igen egy tengeri akváriumot nem egyszerű összehozni, nagyon nem:)
2011. ápr. 18. 20:41
 23/29 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen a vödörrel együtt, hát ja, mert egy normálisba kell annyi vacak, mondjuk egy nagyba már kell kalciumreaktor is.

Ebbe nem fontos, lehet méregetni a vizet, aztán adagolni bele dolgokat, ami kell.

2011. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

jó lesz ez:)

mondjuk a vödröt valahogy eltüntethetnéd, eléggé belerondít a képbe:)

2011. ápr. 18. 20:53
 25/29 anonim ***** válasza:
Meg itt nagy sodrás is kell. Van benne egy 2000 l/órás pumpa a kövek mögött jobboldalt hátul alul, és van egy 1200-as elöl az a kicsi bal fölül, ami csak forgatja a vizet, és van egy kis szivacs rajtuk, valami minimálisat szűrnek is. De az is lehet, hogy beszerzek egy normális áramoltatót, majd megnézem milyen az.. ebbe az egészbe úgy próbáltam belevágni, hogy tök hülye vagyok hozzá. Úgyhogy rossz példának ez jó szerintem :)
2011. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ja, csak nemtom hova tüntessem, majd kell csinálni neki egy szekrényt neki. Engem itthon most így annyira nem zavar, aki idejön meg legfeljebb nézi, hogy mi a szar ez :)
2011. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
igen valami szekrényféleség jó lenne, aminek mondjuk a hátulja nyitott. A suliban a tetőbe van valahogy az egész cucc bele okoskodva. Sarokban van az akvárium, és nádtető van rajta, "háztető" formában. De hát azt egy külön emelőgép segítségével lehet felemelni.
2011. ápr. 18. 21:02
 28/29 anonim ***** válasza:
Naja. Én pl azt nem értem, hogy láttam ilyet, hogy egy boltban emeleten fönt volt ilyen több ezer literes akvárium, de hát hogy mért nem szakad le az emelet tőle :)
2011. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

a hatalmas bútoroktól sem szakad le, amit tele van pakolva mindennel:)

Pl mamámnál is az emeleten van egy hatalmas nagy régi bútor, illetve egy szoba ezekkel van tele. De az igazi régi fa, nehéz bútor. Azok meg tele vannak pakolva tányérokkal meg minden sz@rral:P

2011. ápr. 18. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!