Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halak tényleg irtóznak a...

A halak tényleg irtóznak a dohánytól?

Figyelt kérdés

Egy horgásztól hallottam, hogy megfigyelte, hogy mikor cigizett, és bekeverte az etető kaját, meg a csalit is megfogta, akkor egész nap semmit sem fogott, még kapás sem volt.

De, mikor aznap nem gyújtott rá, akkor fogta rendesen a halakat.

Szerinte azért van ez, mert a halak megérzik nagyon a csalin, vagy az etető kaján a nikotin ízét, meg a füstöt, és attól undorodnak a halak.

Valóban így lenne?


2011. ápr. 23. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden normális élőlény utálja a mérgeket, csak az ember olyan hülye, hogy önként fogyasztja...
2011. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megérzik ha belekeveri a retkes kezével, hát nem tudom, a halak szaglása az biztos hogy jó, mert a kaját is megérzik, még egy vak halat is tudsz etetni, mert szagra odajön.
2011. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Persze, érzik a cigifüstöt. Sőt, én horgászós napokon nem mosok szappannal kezet, az is rengeteget ront az esélyeken.
2011. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!