Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 50 literes akvárium...

Egy 50 literes akvárium körülbelül mekkora? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Hány cm széles/hosszú?(kb)

Hány hal fér el benne?Gondolok itt 2 db(talán 3) nagyobb fajtára,pl 4-6 centisre,a többi hal pedig csak sok kis apróság lenne.

Előre is köszönöm!


2011. ápr. 24. 11:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Egy normális téglalap alakúra gondolok. (:
2011. ápr. 24. 11:20
 2/8 gfero ***** válasza:
72%

60x30x30 az 54 liter

8db vörösneon

1 hím betta

1 pár mézgurámi

4 törpeszívó harcsa és ennyi

2011. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gfero ***** válasza:
72%
[link] + még a szűrő meg a fűtő kb.10 ezer
2011. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! (:

Első: És ezek a halak jól megférnek egymás mellett igényeikben is?

2011. ápr. 24. 17:16
 5/8 gfero ***** válasza:
igen azért írtam
2011. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 black molly 4 törpe szívóharcsa 6 zebradánió
2011. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gfero ***** válasza:
a 6 db zebradánio elmenne meg mondjuk a törpe szívóharcsa is de a black mollynak 150 liter kell és kell sózni a vizüket tehát nem jó
2011. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7 nekem kb. 180 literben vannak mollyk, guppik, 1-1 páncélosharcsa, rózsalazac, valami csíkos halacska, Ésatöbbi, sosem sózom a vizüket a mollyknak, szerintem ez hülyeség amit írtál... élnek, nőnek, vidulnak, szaporodnak, szépek... szerintem ami a neten van hogy hogyan kell tartani a halakat mindenféle marhaság, csak a hülye emberek lehúzása... vízelőkészítő... minek... 1-2 napig áll a víz egy tiszta vödörben, és elillan belőle a klór, az a minimális nehézfém ami bennevan, az érzékelhetetlen... egy szűrő azért nem árthat benne, de istenigazából ennyi. meg egy sima neoncsöves lámpa, hogyha nézni akarod a halakat a sötétben. ha rendesen gondozva van, a szűrő takarítva, akkor nemis algásodik, ergo algagátló sem kell ami ugyebár amúgy sem ér sokat, csak a halakat roncsolja. kajálni 1-2 naponta adok nekik, akkor tutira megeszik, ami lehullik majd a turkáló hal összeszedi. tehát nem kell ekkora feneket keríteni egy akváriumnak, olcsón ki lehet hozni, minimális fentartással, csak egykis józanész kell hozzá. ha gyenge a hal, úgyis kipusztul 1-2 héten belül...
2012. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!