Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Háttérképet ragasztottam az...

Háttérképet ragasztottam az akvárium hátuljára, minden oldalán celuxxal rögzítve. Sajnos mégis alánedvesedik, és hézagos lesz, ami az akvárium belesejéből nézve szörnyű. Hogyan csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú ezzel én is sokat szenvedtem. Olyan hülyén néz ki ha levegős alatta. :S


Végül úgy oldottam meg hogy megszárítottam a hátteret, papírtörlővel szárazra töröltem, és az akvárium hátulját is. Kevés hintőporral felitattam róla az összes nedvességet.


Az akváriumra úgy ragasztottam fel amíg az üres volt, kipréselve alóla a levegőt, és vastag ragasztószalaggal minden oldalt körbe rögzítettem.


Igazából így is megvan az esélye hogy a párolgás miatt alánedvesedik, de nekem egy ideig bírta.


Ha ez sem jön be, akkor vegyél öntapadós hátteret. Azt csak rá kell ragasztani.

2011. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Pont fordítva kell. Teljesen be kell vizezni. (már ha akvarisztikai, vízálló poszterről van szó)

Ragasztó nem kell.

2011. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Mi a fenének nézed az akvárium belsejéből? Mit keresel ott? A szoba nem jó neked?
2013. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Miquel feldobtad a napom xD
2016. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!