Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyet hol lehet kapni: Pseudom...

Ilyet hol lehet kapni: Pseudomugil gertrudae?

Figyelt kérdés
Szállítást hogy viseli? 1-2 órát elvan jól szigetelt zacsiban?
2011. ápr. 25. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy, mint a többi hal... biztosan nem kedvelik a nylonzacskót, de mást nem nagyon tudnak tenni...

Vagy vigyél neki befőttesüveget.

2011. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gfero ***** válasza:
ha nem fáznak meg elvannak 1-2 órát .ez a srác szokott árulni [link] de meg tudod rendelni az akvarisztikai boltban is legalábbis komolyakban.
2011. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én a linkelt sráctól vettem (lpocak, Laci), de neki sajnos elfogyott (viszont vannak gyönyörű különlegességei).

Boltban egyedül a Békás-Halasban árulják, ha jól tudom.

[link]

1-2 órát kibírnak, de akkor oxigénnel kell csomagolni.

Mekkora akváriumba tervezed őket és hányat? Bár kicsik, de igénylik a nagy úszóteret és az erősen növényesített akváriumot.

2011. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 órát lazán kibírnak.
2011. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Murr!

Nem biztos, hogy veszek, mert itt Heves megyében nem találok sehol... Amúgy 70 literes akváriumot tervezek neonhalakkal és azok mellé akarok társat találni. Csak hát kisméretű nem elevenszülő halakból kevés a tetszetős fajta. Így került elém ez a hal, de így már ez sem túl esélyes...

2011. ápr. 25. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csapathalból csak egyfélét vegyél, jobban érzik magukat, ha többen vannak egy fajtából és szerintem szebb is.
2011. ápr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neonokkal pedig jól meglennének, csak sajnos a beszerezhetőségük problémás. Esetleg kérdezz rá a közeletekben lévő kereskedésekben, hogy milyen nano halakat tudnak szerezni, kérdezz rá a gertrudeara vagy esetleg a furcatusokra is, ők is gyönyörűek (ezt a két fajt tartom együtt 70 literben).

De ahogy mondták, rajhalakból valóban a legjobb, ha egy hatalmas csapat van. Esetleg a fekete neonok is jól mutatnának mellettük, szerintem összeállnak rajba.

2011. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!