Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire jó minőségű a bio-lio...

Mennyire jó minőségű a bio-lio cég termékei?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 16:38
 1/5 gfero ***** válasza:
semennyire elég gagyi termék.
2011. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyorsfagyasztják a cuccokat, és vákuumban elpárologtatják belőle a jeget.

Elvileg a legkíméletesebb eljárás, minden fontos anyagot megőriz az eledel.

A gyakorlat viszont mást mutat. Sima gyorsfagyasztott kajától nekem mindig is jóval egészségesebbek voltak a halaim, mint a liofilizálttól.

Jobban nőttek, nagyobb vitalitásuk volt/van, színesebbek.

Arra is gondoltam, hogy a lio cuccokban nincs nedvesség, és így nem olyan ízletesek a halaknak. (ha megdagadnak is, az akvárium víz, tehát nem olyan véres cucc, mint a fagyasztott)

És így nem rabolnak rá annyira, és nem is eszik. Nem tudom, mi az igazság, csak azt, hogy leszoktam a szárított, meg liofilizált kajáról.

2011. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még létezik a cég? Szomorú.
2011. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
Az egerek imádják a bio-lio teknőskaját. Más pozitívumot nem tudok róla mondani. A halaimnak nem adnék ilyet.
2011. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doruss ***** válasza:
Szerintem is maradj a fagyasztottnál... A liofilizált kaják nem jók, akármelyik cégtől is veszed... én egy jó ideig azzal etettem, mikor még kezdő voltam, és sehol nem láttam leírva, hogy mivel kéne etetni. Amióta áttértem a fagyasztottra, a halak láthatóan jobban érzik magukat. A színük is jobb. Jó, ez most úgy hangzott mint valami elcsépelt reklámszöveg, de igaz.
2011. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!