Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez jó minőségű...

Szerintetek ez jó minőségű akvárium? Ha nem, akkor milyet érdemes venni ebben a méretben?

Figyelt kérdés

[link]

Kicsit olcsónak találom.


2011. máj. 3. 11:07
1 2
 1/13 Platypus ***** válasza:
Nincs hozzá szűrés, csak 2 csöves az armatúra és a 8-as üveget is kevésnek találom a 400 literhez. Az ár még így is gyanúsan alacsony, elképzelhető hogy feketén csinálja az egészet, és az adókon spórolta meg ezt a különbözetet. Az eladásai alapján nagy tételben csinálja, de se név, se cég nincs feltüntetve, az aláírása "az eladó". Ez számomra nem éppen bizalomgerjesztő. Elég sok eladása volt és igen kis százaléka negatív, tehát nagyon szar nem lehet.
2011. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Én is gyanúsan olcsónak találom az árat.

[link]

Ez a másik, amit kinéztem. Ez a felszerelés kezdésnek elég hozzá? Egyenlőre csak olvasgatunk, de előbb-utóbb szeretnénk venni egy akváriumot.

2011. máj. 3. 11:24
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát, fene se tudja. Egy ekkora bútoros szett boltban, 3d háttér nélkül 100.000 Ft. Azon mondjuk ott az adó, a szállítás, a tárolás, meg a haszon. Elképzelhetőnek tartom, hogy megéri 60ért megcsinálni, feketén.

Annak kellene utána járni, hogy a 4 éves garancia hogyan érvényesíthető. Mert ahoz nem elég egy cetli, amit aláír Eladó Kálmán. Én ennek járnék utána alaposan. Amúgy szimpatikus, megvenném ennyiért, ha mindent rendben találok. Bár a 8-as üveg elég sovány.

2011. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gfero ***** válasza:
szép de kukacos mert 300 litertől már 10 mm-es üveg kell.meg a bútor se gyári hanem valami összedobott szekrényféleség.murr.egy ilyen gyári sokkal több mint 100-ezer bútorral.
2011. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért szerintem elég szép az az összedobott szekrényféleség, attól, hogy nem gyári, még meg lehet csinálni igényesen.

Nem kerül többe 100-nál egy ilyen szett, íme:

[link]


Az üvegben viszont igazad van, 10-es kellene, de körbe van merevítve, ha vállal rá 4 évet, akkor szerintem belefér.

2011. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, még a kommentedre válaszolva:

Semmiképpen ne vedd meg azt a szettet, mert nagyon gyenge a szűrése. Minimum egy Eheim 2012 kell bele. A világítás nem rossz, ha nem kifejezetten növényes akváriumot szeretnél és beéred alacsonyabb fényigényűekkel. Majd azon még lehet fejleszteni a késöbbiekben.

2011. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Frontosa ***** válasza:
100%

Én ismerem az ürgét, családi vállalkozásként csinálják nagy tételben Debrecenben. Sokat leveleztem vele egy 300 literes aki ügyben, teljesen korrekt, csak nekem műanyag tetős armatúra kellett+JBL külső szűrő+Rock háttér (ő nem tudott szerezni) és az aquaimpex-en összességében olcsóbban jöttem ki, mivel nála a felszerelések drágábbak.

Kérj árajánlatot 10-es üveggel, nézd ki hozzá a szűrést, fűtést stb és egyből lesz összehasonlítási alapod.

Üdv,

2011. máj. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az elsőt terráriumnak megvenném, de másnak nem.
2011. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én meg azt javaslom, hogy keress rá síküveg árakra, aztán gondolkozz el azon, hogy hogyan lehet ezt összehozni ennyiből.
2011. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát én akartam csináltatni akváriumot üvegből, bazz, drágább lett volna ha csak az üveglapot veszem meg, mintha veszek kész akváriumot itt, mert az akvárium itt a legolcsóbb, egy 112 litereset vettem 6ezerért:


[link]


Viszont hát bútor, azt én vágatnék asztalossal laminált pozdorja lapokat, élfóliáztatném, aztán vennék csavart, és összeraknám 1 óra alatt. És olcsóban kijönnék, mint bárhogy máshogy, és végülis minden új lenne. A gyári bútorok is ugyanígy készülnek, ha egy asztalos csinálja, ezekhez a laminált szarokhoz nem kell szaktudás, csak jól meg kell tervezni papíron, aztán levágatni a jó méreteket és ennyi.

2011. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!