Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen szűrőt ajánlotok hozzá?

Milyen szűrőt ajánlotok hozzá?

Figyelt kérdés

Www.Aqua-box.hu/termekek/akvarium-tetovilagitassal/112-literes-akvarium-tetovel


Ezt az akváriumot néztem ki magamnak...szerintetek a világítás megfelel? És őszintén! Megéri így megvenni?


2011. máj. 2. 18:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Eheim Pickup 2010 szűrőhöz mit szóltok?
2011. máj. 2. 18:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Karcsú!

2012 az alja.

2011. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gfero ***** válasza:
a 2010-es nagyon gyenge a te akváriumodnak.2012-es kell
2011. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A világítás árnyéktűrő növényeknek megfelel, de a fénycsöveket lehet, hogy cserélni kell. Arról nem írnak, hogy milyen.

Hogy megéri e? Ha azt nézem, hogy a tetőbarkácsollást megúszod, és nem használtan veszed, (úgy is jókat lehet kifogni) akkor kb. ez az ára.

De azért van jobb is.

[link]

2011. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfero ***** válasza:
szerintem megéri bár a világítás elég gyenge de ha hozzá illő növényeket veszel nem lesz gond.az az akváriumi háttér is jól néz ki.
2011. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
...barkácsolást-
2011. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Megéri, mert ha belegondolsz, hogy veszel 10-ér egy szimpla akváriumot, és 10-ér barkácsolsz rá 2db neont, foglalattal, már majdnem ugyanott vagy.

Ez meg kompletten jól néz ki így ahogy van.



De mégis ha engem kérdezel, én úgy vagyok vele, hogy a barátom akváriumát azért nincs kedvem sokszor kitakarítani, mert utálom levenni a tetejét, mert nincs hova letámasztani, asztalon alig van hely, és lóg ki belőle a kábel, hát ez ez olyan macera.


Szóval én ezért jobb szeretem a szabadon nyitott akváriumokat és magamnak direkt nem veszek tetőst, habár az jobban néz ki, de kényelmi szempontból mégis sokkal rosszabb :)

2011. máj. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gfero ***** válasza:
100%
hát én a gyári tetősöket soha nem cserélném le sima üvegtetősre még ha kínlódok vele 1 hetet akkor se.
2011. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!