Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 112 literes akváriummal lehet...

112 literes akváriummal lehet már kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 20:31
 1/7 gfero ***** válasza:
igen mire gondoltál mert sok mindenre lehet használni
2011. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát, kezdő vagyok a témában, szóval, kezdőknek javasolt halak tartására alkalmas-e? Így gondoltam :-)
2011. máj. 3. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha megvan a kellő szakértelmed, már 30 literesből is lehet gyönyörű dolgokat kihozni. Mondjuk halat ekkorába nem szeretek erőltetni, de növényes-garnélásnak tökéletes.

112 literben már egy kezdő is tud rendezkedni, sokkal kisebb a hibalehetőség, mint egy kicsiben.


Tehát igen, lehet vele kezdeni valamit.

2011. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kommentedre válaszolva:

Igen, kezdőként tökéletes ez az akvárium. Hatalmas türellemmel és rengeteg olvasással csinálhatsz belőle gyönyörű, kiegyensúlyozott medencét. Figyelj az üresjáratásra (legalább 2-3 hét) és ne vidd túlzásba a haltelepítést.

2011. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:

indításként tehetsz bele 10db.neonhalat

10 db zebradániot

6 db.páncélosharcsát.de csak 2-3 hét múlva.de addig is menjen a szűrő meg a növényeket helyezd el.

2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, lehet
2011. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
112l szerintem nagyon jó méret
2011. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!