Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Még tehetek hozzájuk halakat,...

Még tehetek hozzájuk halakat, vagy már nem kellene, nem terhelem túl a vízet?

Figyelt kérdés

Lehet páran emlékeztek rám, még mindig nem szeretném túltelepíteni az akváriumomat.

126l akváriumról van szó, már kicsit bővült a csapat, jelenleg ezek a halak vannak benne:

10db parázslazac

10db kolibrihal

1db hím betta

6db páncélosharcsa

1db anci

Lehet még bele tenni halat vagy ez így bőven elég?

esetleg amire még gondoltam pár darab nőstény betta vagy valami pontylazac féle?Csak gondoltam előbb megkérdezem, nem akarok zsúfoltságot.


2011. máj. 4. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

még egy olyan kérdés hogy ez sima betta?

mert a hátúszóján olyan mint ha koronás lenne, de a többi része nem....

2011. máj. 4. 19:49
 2/6 anonim ***** válasza:

ÖÖÖÖ, hát, új fajban már inkább ne gondolkozz, de esetleg a parázslazacokból vehetsz még 5-öt. A nőstény betta is jó ötlet, de csak nagyon dúsan növényesített akváriumba, mondjuk 3-t.


Nem akarok hülyeséget mondani, de nekem az első kép alapján olyan, mintha valami nem lenne rendben a bettával, tépettnek tűnik az úszója. Lehet, hogy csak a kép miatt. A másodikon viszont rendben van. Melyik kép mikor készült?

2011. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gfero ***** válasza:
hát már nem tennék bele semmit esetleg 2-3 db nőstény bettát.az a betta tényleg nem néz jól ki.
2011. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1hete van meg ez a bettám, kicsit megtépték a kereskedésbe a vitorlások...De remélem hamar magához tér...Vagy lehet kár volt megvennem?
2011. máj. 4. 21:16
 5/6 gfero ***** válasza:
igen baj mert ez is egy ok amiből ki tud alakulni az úszórothadás de reméljük nem lesz gond.nem lett volna szabad így megvenni
2011. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem lesz baj. Én jártam úgy egyszer, hogy el kellett utaznom egy hétre, amíg nem voltam otthon, az addig békés halak tövig lerágták szerencsétlen bettát, már levegőért is alig tudta felszenvedni magát. Azt hittem vége, de barátnőm nem engedte, hogy elpusztítsam. Szerencse, bár fél évig tartott, de gyönyörűen felépült és szép, hosszú élete volt.
2011. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!