Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy fiú egy lány axolotl-om...

Tancoslabak kérdése:

Egy fiú egy lány axolotl-om van,3 évesek, testvérek, fognak párosodni? Eddig még nem párosodtak. Mit tegyek, vehetek egy fiút, vagy egy lányt is hozzájuk, nem fogják bántani egymást? De csak egy éveset tudok venni.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 10:42
 1/4 Platypus ***** válasza:
Náluk tök mindegy hogy testvérek-e, nem tiltja a törvény hogy párosodjanak. Ha nem teszik, akkor nem elég jók hozzá a körülmények. Ezen egy új állat sem változtatna. Írd le, hogyan tartod őket, és akkor ki tudjuk találni, hol a hiba.
2011. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Doruss ***** válasza:

Valószínű, hogy a körülmények nincsenek rendben. Egyébként a testvérek tudnak párosodni, de nem hinném, hogy jó ötlet, mert arról biztos hallottál már, hogy ha két testvérnek (emberek) közös gyermeke születik, akkor az nagy valószínűséggel fogyatékos lesz. Ez a légtöbb állattal is így van, persze nem olyan fogyatékosság lép fel, mint embereknél, csak egyszerűen az egyed rosszabb "minőségű" lesz, előfordulhat, hogy kevesebb ideig él, vagy csúnyácska lesz vagy ilyesmi. Szóval ezt azért gondold át.

Amúgy írd le, milyen körülmények között tartod őket, és akkor többet tudunk majd segíteni.

2011. júl. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most vettem őket, a régi tulajdonosnál nem szaporodtak. Én egy 117 literes akváriumban tartom őket van benne ventilátor, a vízhőfok 21-23. A világítás neon, nem túl sötét, de egyelőre nem találtam mást, ha lekapcsolom akkor nekik jobb, de én nem látom őket. Megeszik a gilisztát, tubifex-et, és élő csíkos hal is van benne, amit levadásznak .Egy nagy bujkáló is van benne, aminek a belsejében elbújhatnak.Egy héten 2-3-szor esznek.
2011. júl. 9. 11:11
 4/4 anonim válasza:
Egy pillanatra megijedtem, hogy loxaotl-jaid vannak ( intergalaktikus,hüllőszerű bérgyilkosok)
2011. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!