Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A fekete és vörös neonok...

A fekete és vörös neonok összeállnak egy rajba?

Figyelt kérdés
Találtam egy ehhez hasonló kérdést, ott Murr azt írta, hogy igen, de mások nem adtak egyértelmű választ. Esetleg valakinek van gyakorlati tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2011. máj. 11. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. mint két kicsi lego:D:D:D


Viccet félretéve szerintem igen csak kell nekik egy kis idő amikor idegen környezetbe kerülnek. De végülis egy faj csak más a színe.....

2011. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen összeállnak
2011. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
Két különálló fajról van szó, nem egy faj színváltozatai. Ennek ellenére összeállnak egy rajba, mivel a méretük, az alakjuk és a viselkedésük is hasonló. Azért érdemes mindkét fajból legalább 8-at tartani.
2011. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindég, minden körülmények között!
2011. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:
igen összeállnak
2011. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2011. máj. 11. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Uhh, ilyet mondtam?:)

Valóban két külön fajról van szó, ezt a halak is tudják, meg tudják különböztetni magukat. Vizont valóban nagyon hasonló a viselkedésük, adott reakcióra ugyan úgy viselkednek. Tehát ha menekülni kell például, akkor ugyan abba az irányba, egy csapatként teszik. Viszont ha csak úgy úszkálnak, akkor el tudnak különülni egymástól. Tehát néha együtt, néha külön lesznek, de jól mutatnak, kedvelik egymás társaságát, egy akváriumba valók.

2011. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!