Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50L-be halak fűtés nélkül kivül?

Bán Máté kérdése:

50L-be halak fűtés nélkül kivül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
a kivült véletlem irtam
2011. máj. 12. 17:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincsen a kérdésednek!
2011. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy, kell fűtés...mert pl ha lehűl a szobádban a levegő 18 fokra, akkor az akváriumba is a víz,és akkor mindennek kampec!
2011. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Doruss ***** válasza:

Hát attól függ. Mérd naponta többször a hőmérsékletet, és ha pár fokot leesik, vagy ingadozik a hőmérséklet akkor vegyél fűtőt. Nekem műanyag tetős akváriumnál évekig nem volt fűtés, most üvegtetőm van, két oldalt van egy-egy jókora rés, ott párolog, hűlik a víz és mostmár van fűtőm, mert másképp nagyon alacsony.

Szóval méregesd gyakran, akkor majd meglátod.

2011. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gfero ***** válasza:
ha a 21- 22 fok megvan akkor guppikat,kék neont lehet tartani
2011. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én panelbe lakok,54 literes akváriumom van,és fűtés nélkül 22-24 fok közötti a víz.Ettől függetlenül van egy fűtőm,hogyha netán hül a víz bele tudjam tenni.Mondjuk erre még nem volt szügség.
2011. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Érdemleges választ nem igazán lehet adni a kérdésedre. Nem tudjuk milyen a helyiség hőmérséklete,mekkora a hőingadozás és nem utolsó sorban, milyen halakra gondolsz.Mivel ez mint kérdés felmerült benned, feltételezem kezdő vagy, ezért én azt tanácsolnám, hogy vásárolj fűtést és ne tarts hidegebb vizeket kedvelő fajokat, mert nyáron viszont a felmelegedő vízzel lehetnek gondjaid.
2011. máj. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!