Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen időközönként kell a...

Milyen időközönként kell a garnélás akváriumot takarítani?

Figyelt kérdés
25 literes red cherrys akvárium.Tudomásom szerint a garnélás akváriumot nem kell talajporszívózni,de ha akarnám is nehéz lenne,mivel tele van pici garnélákkal.Kb fél éve üzemel az akvárium,és gondolkodom egy átrendezéssel egybekötött takarításon.Szerintetek?Magával a folyamattal tisztába vagyok,mármint hogy hogy is lássak hozzá,csak a kérdésemre adott válasz érdekelne.A válaszokat előre is kösz.
2011. máj. 14. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivitelezhető, csak arra vigyázz hogy a szűrőben a bacik ne pusztuljanak el, és hogy a talajban ne maradjanak kicsi redek. Sok sikert!
2011. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,a garnélák egy vödörbe kerülnek át szűrővel együtt.A piciket egy csővel szívom majd át(ez a megoldás vált be eddíg).A háromnegyed víz visszakerül majd,a többit pihentetett vízzel pótolom.Amúgy a picikkel tényleg megszenvedek majd,mivel kb 40 darabot számoltam.De nyugi,nem ennyit tartok ekkora helyen,folyamatosan ajándékozom el őket.
2011. máj. 14. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

párat pl fogdostam így,

csak kaját kell rakni a flakonba:


http://www.youtube.com/watch?v=Xb_k2Wg9ayI&feature=player_em..


A maradékot meg hálóval.

Én nem szívtam le csővel őket, de végülis azt is lehet .)

2011. máj. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,találó.
2011. máj. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!